Нотингам и Манчестър Юнайтед играят при резултат 0:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Нотингам - Манчестър Юнайтед 0:0, начало на втората част

Нотингам и Манчестър Юнайтед играят при резултат 0:0 в мач от 5-ия кръг във ФА Къп. Срещата може да наблюдавате по DIEMA SPORT , а на Gong.bg също следим интересните моменти.

Манчестър Юнайтед сътвори страховит късмет в самото начало на срещата. Алехандро Гарначо завоюва ъглов удар след положителни дейности на десния фланг. Последва заучено състояние с късо осъществяване и изострен пас към Антони. Бразилецът стреля от придвижване с едно допиране, само че нацели напречната греда.

В 7-ата минута " алените дяволи " пропуснаха още един златен късмет. Центриране от дясното крило откри Скот Мактомини безусловно непокрит на метри от вратата. Ударът с глава на шотландеца обаче беше в обсега на вратаря и Търнър мазета топката.

След малко повече от четвърт час и Маркус Рашфорд опита мощен удар, който прелетя над напречната греда.

С изтичнаето на половин час игра Дивок Ориги се възползва от неточност на Бруно Фернандеш. Белгийският централен нападател шутира, само че не сътвори работа за Андре Онана.

Две минути по-късно вратарят на домакините още веднъж избухна със ужасно избавяне. Диого Далот се измъкна със страховит финт и навлезе в наказателното поле. Последва хубаво центриране на главата на Скот Мактомини, чийто удар още веднъж бе отразен от вратаря, този път с една ръка.

Форест отговори с добра контраофанзива. Тя приключи с топка за Еланга на аутлинията. Той даде топката на Ауоний, само че последва разочароващ изстрел.

Така след много пропуснати положения не се стигна до гол през първото полувреме,

LIVE Нотингам - Манчестър Юнайтед 0:0